Egészségügy 2021. január 7. 08:00

Januári véradások

Januárban is szervez véradást a Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezete. Vért adhat minden egészséges ember, aki már betöltötte 18. életévét, de még nincs 65 éves, testsúlya pedig meghaladja az 50 kg-ot. Ezen kívül érdemes tudni, hogy férfiak akár ötször, nők viszont maximum háromszor adhatnak vért egy évben. A két véradás között pedig legkevesebb 56 napnak el kell telnie.

Véradási időpontok:

Január 8., péntek: Bugac, Művelődési Ház, 9-től 12 óráig

Január 15., péntek: Kunszállás, Művelődési Ház, 9-től 12 óráig

Január 21., csütörtök: Kiskunfélegyháza, Szakmaközi Művelődési Ház, 9-től 12 óráig

Kiskunfélegyháza, tűzoltóság, 13.30-tól 15.30-ig

Január 26., kedd: Kiskunfélegyháza, Ipartestület, 9-től 12 óráig

Kövessen minket a Facebookon is!