Dr. Ónodi Izabella 2021. március 18. 11:00

Változott a fogászati ügyelet rendje

Változott a fogászati ügyelet rendje
Változott a fogászati ügyelet rendje: a szolgáltatás hétvégén és ünnepnapokon reggel 6-tól 10 óráig érhető el.

– Két és fél évig működött a megszokott ügyeleti rendszer – tudtuk meg dr. Ónodi Izabella fogorvostól, önkormányzati képviselőtől. A doktornő azt is elmondta, hogy szakorvosi tanulmányai miatt a jövőben az eddigieknél kisebb mértékben számíthatnak dr. Dankó Dániel közreműködésére. Az viszont nagy öröm és jó hír, hogy új, fiatal kollégát is köszönthetnek az ügyeleti csapatban dr. Tarjányi Bence személyében, akivel a közeljövőben a páciensek is találkozhatnak. Amennyiben felhívásukra jelentkezik még orvos, visszaállítható lesz a mindennapos ügyeleti rendszer is, ami egyedülállónak számított a térségben.

Egy ideje helyi oltópontokon is találkozhatunk dr. Ónodi Izabellával, aki önként jelentkezett a feladatra. Az oltással kapcsolatban azt tanácsolja, hogy ne féljünk tőle, a felmerült kérdéseket szakembereknek tegyük fel, és mindig hiteles forrásokból tájékozódjunk.

Z. A.
 

Kövessen minket a Facebookon is!