Helyi hírek 2021. március 29. 08:00

Városfilm készül Félegyháza turisztikai lehetőségeiről

Képgaléria
Városfilm készül Félegyháza turisztikai lehetőségeiről
Országos program keretében turisztikai imázsfilmet forgattak március 22-e és 24-e között Kiskunfélegyháza és környéke látnivalókról. A tervezett 3 rövidfilmben fiatalok járják körbe a város attrakcióit és mutatják be az aktív időtöltés lehetőségeit.

A forgatás helyszínei: Kiskun Múzeum, Petőfi Sándor Emlékház, városháza, Móra Ferenc Művelődési Központ, Szent István Templom, Petőfi-tér, Béke-tér, Móra-tér, Platánfasor, Parkerdő, Kovács János - Fagylalt és Sütemény, Ágyú Kézműves Sörgaléria és Gasztroműhely, Fekete Lovastanya, Kiss Tanya (Pálmonostora), Pálosszentkút Kegyhely (Petőfiszállás), Péteri-tó madármegfigyelő (Petőfiszállás) voltak. A képsorokkal hamarosan az országos médiában is találkozhatunk.
 

Kövessen minket a Facebookon is!