Dr. Ónodi Izabella 2021. július 14. 17:30

Sport- és civil szervezetek támogatásáról döntött a művelődési bizottság

Képgaléria
Sport- és civil szervezetek támogatásáról döntött a művelődési bizottság
A civil-, és sportszervezeteknek kiírandó pályázati lehetőségéről döntött soron kívüli ülésén a Művelődési és szociális bizottság, július 13-án. A bizottság elnöke, Ónodi Izabella elmondta, hogy idén a járványhelyzet miatt a támogatási összeg a tavalyihoz viszonyítva megfeleződött. Mindkét területre 5-5 millió forintot tudnak szánni.

Ennek ellenére valamennyi rendezvényt, megmozdulást igyekeznek támogatni. A feltételek megegyeznek a korábbiakkal, a kért összeg 10 százalékával az igénylőnek kell rendelkeznie. A minimum támogatási összeg 100 ezer, a maximum 1 millió forint. A pályázatok beadásának határideje augusztus 10-e. Az adatlap az önkormányzat honlapján is elérhető – tette hozzá a bizottság elnöke. 
  
Fotó: Fantoly Márton
  

Kövessen minket a Facebookon is!