Helyi hírek 2021. július 17. 11:45

Megnyitotta kapuit a Sörfesztháza

Képgaléria
Megnyitotta kapuit a Sörfesztháza
A látogatókat a mai napon (július 17-én) is 16 órától várják.
Hirdetés

Július 16-án, péntek délután vette kezdetét a VI. Sörfesztháza, amely a megszokott helyszínen, a Kossuth utca vasútállomás és az Izsáki út közötti szakaszán, valamint az öreglaktanya és a sportcsarnok előtti részen várta a sörbarátokat, szórakozni vágyókat.

A kapunyitást követően folyamatosan érkezett a tömeg. A mintegy 100 féle kézműves sör mellett gasztroműhely és családbarát gyermekprogramok, lurkókert, ágyúmászás, trambulin, babavár, mesevilág, kézműves foglalkozások fogadták a kilátogatókat. 

Idén is lehetőség nyílt megismerkedni a sörkészítés fortélyaival, valamint sörtornyot is építhettek a legbátrabbak, illetve az ínyencek zsűrinek is jelentkezhettek a kézműves sörök versenyén.

Az este folyamán ugyan eleredt az eső, de ez se szegte kedvét az érdeklődőknek. A szabadtéri Direct zenekar koncertjét követően a zenés program az Ágyúban folytatódott.

G. Z.

Fotó: Fantoly Márton

   

Kövessen minket a Facebookon is!