Bugac 2021. július 20. 12:00

A vasútállomáson tartott szabadtéri előadást a Bugaci Tanyaszínház

Képgaléria
A vasútállomáson tartott szabadtéri előadást a Bugaci Tanyaszínház
A "Páros élet" című előadást láthatta a közönség a szombati Bugaci Falunap keretében a Bugaci Tanyaszínház előadásában, a kunszállási Csűrcsavaró Néptáncegyüttes tagjainak közreműködésével. Az egyfelvonásos darabot szabadtéren, a bugaci vasútállomásnál mintegy 7-800 néző előtt, nagy sikert aratva adta elő a társulat. A nyitó és záró jelenettel keretezett, 9 önálló történetből álló színdarab az örök időtől fogva aktuális páros élet témáját dolgozza fel őszintén, sok humorral, népzenével, néptánccal és itt-ott némi pajzánsággal – tájékoztatta lapunkat Tóth Marianna rendező.

Fotó: Szeleczki Sándor
  

Kövessen minket a Facebookon is!