Tiszaalpár 2021. július 26. 16:00

Tiszaalpáron zárult az Egészséges Bács-Kiskunért programsorozat

Képgaléria
Tiszaalpáron zárult az Egészséges Bács-Kiskunért programsorozat
Tizenegyedik, egyben utolsó állomásához érkezett a múlt hét végén az Egészséges Bács-Kiskunért programsorozat. A záró rendezvényt – amit a Tiszaalpári Bársony Lovasudvarban tartottak – a vártnál is nagyobb érdeklődés övezte.

A lovasnapra mintegy 400 résztvevő érkezett, akik mindannyian kipróbálhatták a lovaglást, az íjászatot és részt vehettek a pusztaolimpián is. A rendezvényen lovasbemutatót is tartottak, az érdeklődők pedig egy modern kutyasporttal, az agility-vel is megismerkedhettek. Természetesen a gyerekprogramok és a kenyérlángos-sütés sem maradhatott el – adta hírül a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Facebook-oldala.
   

Kövessen minket a Facebookon is!