Dr. Ónodi Izabella 2021. augusztus 20. 20:00

Nagy siker volt a Félegyházi Táncgála

Képgaléria
Nagy siker volt a Félegyházi Táncgála
Nagy népszerűségnek örvendett az első Félegyházi Táncgála, ami a Félegyházi Napok kulturális programjait nyitotta meg. Az eseményt dr. Ónodi Izabella, a Művelődési és Szociális Bizottság elnöke nyitotta meg, majd a színpadra léptek a tánccsoportok. Két részben láthattuk a Silver Step Tánc Stúdiót, az Art Kingdom Dance Communityt, a Kiskunfélegyházi Mazsorett Együttest, a Borvirág és a Padkaporos Táncegyüttest.

A jó hangulatú este zárásaként a két csoportvezető, Kovács Sándor és Keserű Benedek különleges koreográfiát tanított a vállalkozó kedvű közönséggel.

Keserű Benedek és Gombás Bende szervezők elmondták, hogy bíznak benne, hogy hagyományt teremtettek a gálával és lesz folytatása évről-évre.

Fotó: Fantoly Márton
     

Kövessen minket a Facebookon is!