Sport 2021. augusztus 29. 13:00

Vereség hazai környezetben

Első mérkőzését játszotta hazai pályán a 2021/22-es szezonban a Kiskunfélegyházi Vasutas SK labdarúgócsapata. A félegyházi együttesnek ezúttal nem sikerült itthon tartania a pontokat.

Két jól kezdő együttes találkozott egymással augusztus 28-án, hiszen a Kiskunfélegyházi Vasutas SK és a Miklósi GYFE is megnyerte első bajnokiját a megyei III. osztály északi csoportjában.

A mérkőzés miklósi részről kezdődött jobban, a 25. percben Megyesi István góljával előnybe kerültek a vendégek, amit Kévés Sándor duplázott meg a szünet előtt nem sokkal. (0-2)

Kétgólos hátrányból már nem sikerült a Vasutas csapatának felállnia. A mérkőzést Oláh Béla góljai döntötték el a második félidőben.

Hazai oldalon Csertő Bence találata mindössze a szépítéshez volt elegendő. (1-4)

Bács-Kiskun Megyei III. osztály északi csoport 2. ford., 08. 28.
Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Miklósi GYFE 1-4 (0-2)

Gólszerzők: Csertő Bence 56. p., ill. Megyesi István 25. p., Kévés Sándor 42. p., Oláh Béla 49. p., 79. p.