Sport 2021. szeptember 5. 18:45

Szabadszálláson maradt alul a Vasutas SK

Az előző heti Miklósi GYFE elleni mérkőzéshez hasonlóan a Szabadszállási SE ellen is 4-1-es vereséget szenvedett a Kiskunfélegyházi Vasutas SK a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság 3. fordulójában.

A szeptember 5-én lejátszott összecsapásnak a Szabadszállási SE egy vereséggel a háta mögött vágott neki. A nyitókörben a már említett Miklósi GYFE ellen a félegyházi csapathoz hasonlóan ugyancsak vereséget szenvedett. A Fülöpjakab SE elleni találkozóját pedig elhalasztották a második körből.

A Kiskunfélegyházi Vasutas SK a nyitókörben Jakabszálláson szerzett három pontot, most viszont nem volt esélye az újabb pontgyűjtésre.

A házigazda Szabadszállási SE már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát. Halász László duplájával és Progli István góljával már 3-0-ra vezetett 40 perc után. (3-0)

A fordulást követően Halász László a harmadik gólját is elérte. A félegyházi csapat erejéből csupán a szépítésre futotta. Bálint Csaba a 83. percben szerzett gólt. (4-1)

Bács-Kiskun Megyei III. Észak 3. ford., 09. 05.
Szabadszállási SE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK 4-1 (3-0)

Gólszerzők: Halász László 23. p., 31. p., 71. p., Progli István 40. p. ill. Bálint Csaba 83. p.