Sport 2021. szeptember 5. 19:30

Döntetlen Kiskunhalason

Pontosztozkodással zárult a Faddikorr-Kiskunhalasi FC és a Kiskunfélegyháza I. összecsapása a megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 3. fordulójában. A félegyházi csapat gyorsan megszerezte a vezetést, de nem tudta megtartani előnyét.

Ellentétes előjelekkel várhatták a csapatok a találkozót, hiszen a házigazda Kiskunhalasi FC két vereséggel, míg a Kiskunfélegyháza I. két győzelemmel kezdte a szezont.

Esélyeshez méltóan korán előnyhöz jutott a Kiskunfélegyháza I., Ludasi Martin már a 6. percben betalált. (0-1)

A vezetést sokáig nem követte újabb gól, így a hajrának 0-1-es állással vágtak neki a csapatok.

A 73. percben halasi részről Ikotic Ádám kiegyenlített, ami mint utóbb kiderült egy pontot jelentett a házigazdák számára. (1-1)

A hosszabbítás perceiben Rácz Istvánt kiállította a játékvezető, így a halasiak tíz emberrel fejezték be a találkozót.

Három kört követően a Kiskunfélegyháza I. hét pontot gyűjtve az élbolyból várhatja a folytatást.

Bács-Kiskun Megyei I. osztály 3. ford., 09. 05.
Faddikorr-Kiskunhalasi FC – Kiskunfélegyháza I. 1-1 (0-1)

Gólszerzők: Ikotic Ádám 73. p. ill. Ludasi Martin 6. p.

Piros lap: Rácz István 96. p. (Kiskunhalas)