Sport 2021. szeptember 12. 11:40

Tizenegyes és kiállítás pecsételte meg a félegyházi csapat sorsát

Kerekegyházára látogatott az eddig hibátlan Kiskunfélegyháza II. labdarúgócsapata a megyei II. osztály északi csoportjának 4. fordulójában. A mérkőzés némi meglepetésre kiütéses hazai sikerrel ért véget.

A házigazda Kerekegyházi SE a második győzelmére készült a szezonban, ehhez a százszázalékos Kiskunfélegyháza II. csapatán át vezetett az út.

Az első gól a 36. percben született meg, amire három percben belül Erős Gergő találatával válaszolt a Félegyháza. (1-1)

A félidei döntetlent követően félegyházi szempontból rosszul kezdődött a második játékrész. Előbb büntetőből szerzett újra vezetést a Kerekegyháza, majd pedig az 57. percben Kadosa Zsoltot állította ki a játékvezető, így az utolsó félórának gól és emberhátrányban futott neki a Félegyháza. (2-1)

A hajrában a pontmentés elmaradt, sőt a hazaiak újabb két gólt szerezve eldöntötték a mérkőzést. (4-1)

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 4. ford., 09. 11.

Kerekegyházi SE – Kiskunfélegyháza II. 4-1 (1-1)

Gólszerzők: Szécsényi Attila 36. p., Sahin-Tóth Mátyás 52. p. (büntetőből), Gavula-Recte-Mikula 77. p., Malecz Gergő 81. ill. Erős Gergő 39. p.

Piros lap: Kadosa Zsolt 57. p. (Kiskunfélegyháza)