Sport 2021. szeptember 18. 15:40

Kiszakadt a gólzsák Tiszakécskén

Két döntetlennel a háta mögött érkezett Tiszakécskére a Kiskunfélegyháza I. labdarúgócsapata a megyei I. osztályú bajnokságban. A kora délutáni időpont gólokban és kiállításokban gazdag mérkőzést hozott. A Kiskunfélegyháza I. magabiztosan nyert 6-1-re.

A Tiszakécskei LC II. csapata eddig mindössze két bajnoki játszott, amiken egy győzelmet és egy döntetlent ért el. A Kiskunfélegyháza I. két győzelemmel és két döntetlennel a háta mögött lépett pályára.

A Félegyháza esélyeshez méltóan ezúttal magabiztosan nyert.

A vezetést szűk negyedóra után Csurka Ádám szerezte meg és még az első félidőben Oroszi Dániel kétszer talált be. (0-3)

A fordulás után félegyházi oldalon Kulcsár Gábor mellett Erős Gergő volt kétszer eredményes. A találkozót 9 emberrel befejező hazaiak erejéből csupán csak a szépítésre futotta. (1-6)

Bács-Kiskun Megyei I. 5. ford., 09. 18.

Tiszakécskei LC II. – Kiskunfélegyháza I. 1-6 (0-3)

Gólszerzők: Benkó Bence 77. p. ill. Csurka Ádám 28. p., Oroszi Dániel 35. p., 38. p., Kulcsár Gábor 50. p., Erős Gergő 70. p., 86. p.

Piros lap: Lovas Zsombor 63. p. (Tiszakécske), István László 80. p. (Tiszakécske)