Sport 2021. szeptember 26. 17:00

Ismét kiválóan szerepeltek a szenior úszók

Ismét kiválóan szerepeltek a szenior úszók
Szeptember 25-én, Hódmezővásárhelyen rendezték meg az I. Rövidpályás Szenior Országos Úszóversenyt, 30 egyesület 155 versenyzőjével. Városunkat heten képviselték, akik szépen szerepeltek a megmérettetésen – mondta el lapunknak Ónodi László csapattag.

Eredmények:

Egyéniben 11 arany-, 9 ezüst- és 1 bronzérmet szereztek a félegyháziak.

Első helyen végzett az
Urbán Tamás, Holló Szabó Viktor, Sebők János és Ónodi László összeállítású 4 x100-as férfi vegyes váltó négyes.

Aranyérmes lett a 4x50 méteres mix váltó: Kalotai Zsuzsanna, Füzesi Zsófia, Sebők János és Holló Szabó Viktor.

Harmadik helyen végzett páros párbajúszásban a Kalotai Zsuzsanna Sebők János kettős.

Egyéniben Sebők János nyolc aranyérmet, Ónodi László egy aranyat és három ezüstöt, Csenki Klára egy aranyat és két bronzot, Füzesi Zsófia egy aranyat és egy bronzot, Kalotai Zsuzsanna egy ezüstöt, Urbán Tamás négy ezüstöt és egy bronzérmet szerzett. 

    

Kövessen minket a Facebookon is!