Sport 2021. szeptember 26. 15:05

Kiütéses siker Izsákon

Papírforma győzelmet aratott a még pont nélkül álló Izsáki SSE otthonában a Kiskunfélegyháza II. focicsapata a megyei II. osztályú bajnokság északi csoportjának 6. körében.

A hazai csapat több súlyos vereségbe beleszaladt a most futó idény során és ezúttal sem úszta meg öt gól alatt.

Jól kezdett a Kiskunfélegyháza II. és már az első bő negyedórában két gólt ért el Polgár Szabolcs révén. (0-2)

A vezetés után lendületben maradt a Félegyháza, az első félidő 34. percében Szabó Tamás növelte háromra a különbséget. (0-3)

A második félidő félegyházi kiállítással és hazai góllal kezdődött, de nem forgott veszélyben a győzelem. (1-3)

Kurgyis Bence 4-1-re alakította az állást, majd pedig a hajrában Magyar Imre is gólt szerzett, beállítván az 5-1-es végeredményt.

Jól kezdte a bajnokságot a Kiskunfélegyháza II., az első hat mérkőzéséből ötször is nyerni tudott.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 6. ford., 09. 25.
Izsáki SSE – Kiskunfélegyháza II. 1-5 (0-3)

Gólszerzők: Tapodi Zoltán 49. p. ill. Polgár Szabolcs 5. p., 17. p., Szabó Tamás 34. p., Kurgyis Bence 57. p., Magyar Imre 84. p.

Piros lapok: Ungor László 66. p. ill. Huber Dániel 48. p.