Sport 2021. szeptember 26. 15:40

Bugacon győzedelmeskedett a Vasutas SK

Pozitív mérleggel, 3 győzelemmel és 2 vereséggel a háta mögött látogatott Bugacra a Kiskunfélegyházi Vasutas SK focicsapata a megyei III. osztályú bajnokság északi csoportjában. A gólokban gazdag mérkőzés 4-2-es félegyházi győzelmet hozott.

A Bugac KSE a 9. helytől, míg a Kiskunfélegyházi Vasutas SK az 5. pozícióból várta a találkozót.

A vezetést bő negyedóra után a Bugac csapata szerezte meg, amire egy percen belül érkezett a válasz Kiss István góljával. (1-1)

1-1- után sem álltak le a felek. Előbb a bugaci együttesben játszó Deli Mihály vétett öngólt, majd pedig szerzett egyet saját csapata részére, amivel 2-2-re alakította az állást.

Az első félidőben több gól már nem esett. A másodikban pedig már csak a félegyházi csapat bizonyult eredményesnek.

A Vasutas SK nyerőembere ezúttal a 20 éves Rádi Kristóf volt, aki csereként beállva az utolsó negyedórában két gólt is szerzett, ezzel eldöntve a három pont sorsát. (2-4)

Bács-Kiskun Megyei III. Észak 6. ford., 09. 25.
Bugac KSE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK 2-4 (2-2)

Gólszerzők: Somogyi Szilveszter 17. p., Deli Mihály 26. p. ill. Kiss István 18. p., Deli Mihály 21. p. (öngól), Rádi Kristóf 76. p., 90. p.