Sport 2021. szeptember 30. 16:00

Gólzáporos győzelmet aratott az FTSI U-16-os labdarúgócsapata

A bajnokság harmadik fordulójában hazai környezetben fogadta ellenfelét a félegyházi alakulat. Már az első játékrészben eldöntötték a sportiskolások a mérkőzést, a második félidőben tovább növelték az előnyüket, így kiütéses győzelem született.

U-16 Észak 3. forduló, szeptember 25., szombat 10 óra, Honvéd Sporttelep

KISKUNFÉLEGYHÁZA
TISZAKÉCSKE VSE: 11-1 (5-1)

Vezette: Borbényi Miklós, Fekete Bálint

Gólszerzők: Molnár Tamás (1., 38., 82.), Tóth Benedek (21., 27., 62., 68.), Páll Péter (31.), Dudás Tamás (57.), Pomázi István (75.), Fekete Botond (88.) ill. Radics Márton (37.)

A vártnál könnyebben tudtunk győzni 11-1 arányban a Tiszakécske ellen. A mérkőzés hamar eldőlt, így minden cserejátékosnak jutott játéklehetőség. A becserélt játékosok is nagyon ügyesen játszottak. A két kieső játékosunknak (Tarjányi Tamás betegség, Terjék Zoltán kéztörés), mielőbbi felépülést kívánunk –  értékelt a mérkőzést követően Seres János utánpótlásedző.