Sport 2021. október 9. 13:40

Menetelnek az asztaliteniszezők

Menetelnek az asztaliteniszezők
Az 5. fordulóban is folytatta remeklését az NB I. keleti csoportjában szereplő Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola. Némileg szokatlan időpontban, október 8-án, péntek kora délután látta vendégül a fővárosi KSI SE csapatát, amelyet végül 11:3 arányban múlt felül.

A Félegyházi ASI kifejezetten jól szerepel az idei szezonban. Az első négy mérkőzéséből hármat is megnyert. Egy találkozója végződött döntetlenre, így még veretlenül várhatta a KSI SE elleni összecsapást.

A párosok során mindkét oldalon 1-1 siker született. Egyéniben azonban kijött az együttesek közötti különbség. A Kovács Gábor, Pengő Gábor, Benkő Ákos és Gombola Bence Géza összetételű hazai négyes magabiztos játékkal szerezte meg a győzelmet.

 

Félegyházi ASI

KSI SE I.

11 : 3

Kiskunfélegyháza, Kossuth u. 35., 2021-10-08 13:00:00

Kovács Gábor
Pengő Gábor

:

Fodor Csaba Artúr
Klampár Tibor 

3:0

Benkő Ákos
Gombola Bence Géza

:

Vörös Balázs
Cseri Ádám 

2:3

Kovács Gábor

:

Klampár Tibor 

3:0

Benkő Ákos

:

Vörös Balázs 

3:1

Pengő Gábor

:

Fodor Csaba Artúr 

3:0

Gombola Bence Géza

:

Cseri Ádám 

1:3

Kovács Gábor

:

Vörös Balázs 

3:0

Benkő Ákos

:

Fodor Csaba Artúr 

3:2

Pengő Gábor

:

Cseri Ádám 

3:1

Gombola Bence Géza

:

Klampár Tibor 

3:2

Kovács Gábor

:

Fodor Csaba Artúr 

3:0

Benkő Ákos

:

Cseri Ádám 

3:0

Pengő Gábor

:

Klampár Tibor 

3:0

Gombola Bence Géza

:

Vörös Balázs 

0:3

 

 

Kép: Archív

G. Z.
 

Kövessen minket a Facebookon is!