Sport 2021. október 9. 19:10

Fájó vereség

Nagy zakóba szaladt bele Fülöpszálláson a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság északi csoportjának 4. helyén álló Kiskunfélegyházi Vasutas SK. A házigazdák fél tucat gólt szerezve tartották otthon a három pontot.

A középmezőnyhöz tartozó Fülöpszállási SE legutóbb 8 gólt kapott az éllovas Miklósi GYFE otthonában, míg a Vasutas SK zsinórban négy megnyert mérkőzéssel a háta mögött várta a találkozót.

Az előzetes forma alapján a Vasutas SK tűnt esélyesnek, amire viszont a pályán rácáfoltak a csapatok.

A hazaiak az első félidőben 3-0-s vezetésre tettek szert, az eredményt Páli László büntetőből kozmetikázta a 45. percben. (3-1)

A félidei 3-1-et nem követte félegyházi feltámadás. Az első félidőhöz hasonlóan a második játékrészben is három fülöpszállási gól született, amivel kialakult a 6-1-es végeredmény.

Bács-Kiskun Megyei III. Észak 8. ford., 10. 09.
Fülöpszállási SE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK 6-1 (3-1)

Gólszerzők: Pusztai Martin 18. p., 41. p., Földes Lóránt 30. p., 82. p., Deák Sándor 54. p., 87. p. ill. Páli László 45. p. (büntetőből)