Kultúra 2022. augusztus 14. 10:00

Szünidei pillanatok a könyvtárban

Képgaléria
Szünidei pillanatok a könyvtárban
Augusztus 12-én befejeződött a Petőfi Sándor Városi Könyvtár Unatkozol? Vár a könyvtár! című szünidei programsorozata. Az elmúlt két hétben, kedden és péntek délelőtt a Gyermekbirodalom várta az érdeklődőket közös kézműveskedésre, társasjátékozásra, diafilmvetítésre. A pénteki napokon ezek mellett külön kis előadásokkal is tudtak kedveskedni kis látogatóiknak.

Augusztus 5-én, a budapesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Színtársulata adott elő mesejátékokat, zenés produkciókat. Augusztus 12-én, Tóth Gyula nyugdíjas pedagógus énekelt és gitározott, ahol Micimackóval és barátaival utazhatott a népes közönség.

Továbbra is vár a könyvtár sok érdekes könyvvel, programokkal, játékokkal, ingyenes beiratkozással 16 éves korig.
               

Kövessen minket a Facebookon is!