Helyi hírek 2022. október 6. 17:00

Ajándék objektumlátogás Zolikának

Képgaléria
Ajándék objektumlátogás Zolikának
Egy 12 éves kisfiú álmát teljesítették a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság baleset-megelőzési szakemberei azzal, hogy kicsit közelebbről mutatták be a főkapitányság épületét.Nyereményjátékot hirdetett a Bács-Kiskun Megyei Balesetmegelőzési Bizottság a közösségi oldalán. A résztvevők között kisorsoltak egy szerencsést, aki értékes ajándékokat: 8 GB-os rendőrautós pendrive-ot, powerbankot, rendőrségi csokit és tollat nyert. Az eredmény megszületését követően felhívták a győztest, aki – mint a beszélgetés során kiderült – egy édesanya volt. A szülő elmesélte a rendőröknek, hogy 12 éves kisfiának minden vágya az, hogy rendőr legyen, ha nagy lesz. Ezért az egyenruhások úgy döntöttek, hogy felajánlanak Zolikának egy objektumlátogatást a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság épületében.A gyerkőc nagyon örült a külön ajándéknak, és tegnap el is látogatott a hatalmas objektumba anyukájával. A rendőrök további ajándékokkal kedveskedtek neki, többek között láthatósági eszközökkel, tornazsákkal, mellénnyel, kerékpárcsengővel, világítással, KRESZ kártyával, csokival és rendőrautós kivágóval.  A gyerkőc megnézhette közelebbről a baleseti helyszínelők szolgálati autóját és annak tartozékait, beleshetett a térfigyelő szobába, megmutatták neki a tevékenység-irányítási központot valamint az előállító helyiséget is. A látogatás végén Zolika nagy mosollyal az arcán távozott az épületből.  

Kövessen minket a Facebookon is!