Dr. Ónodi Izabella 2023. április 4. 11:00

Meleg ebéddel vendégelték meg a közfoglalkoztatott dolgozókat

Képgaléria
Meleg ebéddel vendégelték meg a közfoglalkoztatott dolgozókat
Meleg ebédre látták vendégül a közfoglalkoztatottakat a Rocktárban dr. Ónodi Izabella képviselő asszony ötlete alapján, Balla László alpolgármesterrel együttműködve április 3-án, hétfőn. A kedves, hagyományteremtőnek szánt gesztussal elismerésüket szerették volna kifejezni a szervezők a közfoglalkoztatottak odaadó, lelkiismeretes munkájáért. Mindazért, amit csendben, a háttérben tesznek a városért és az itt élők kényelméért.

Megtudtuk, hogy a képviselő asszony és az alpolgármester mögött felsorakozott csapat tagjai, azonnal igent mondtak a felkérésre. Segítségükkel, és a Dél-100 Kft. alapanyag támogatásával 80-100 főre készült el hétfőn a gulyásleves gazdagon, ami igazán tartalmas ebédnek bizonyult, és jóízűen fogyasztottak el a megvendégeltek.

Z. A.

Fotó: Fantoly Márton
                 

Kövessen minket a Facebookon is!