Helyi hírek 2023. december 2. 12:00

Közös ünnepvárón vettek részt a nagycsaládosok

Képgaléria
Közös ünnepvárón vettek részt a nagycsaládosok
Mikulásváró ünnepségre várta tagjait a Nagycsaládosok Kiskunfélegyházi Egyesülete december 2-án, szombaton. A Móra Ferenc Művelődési Központban megrendezett kötetlen délelőttön Gulyás László mesével, Zsibrita Judit kézműves foglalkozással szórakoztatta a kicsiket és nagyokat, majd mintegy 200 csomaggal megérkezett maga a Mikulás is.

Tarnóczki Sándorné Tündétől, az egyesület elnökétől megtudtuk, hogy az édességet tartalmazó meglepetések mellett családi csomagokat is szétosztottak bejglivel és néhány, az ünnepvárást megkönnyítő aprósággal. A kellemes, gyermekzsongástól hangos délelőtt a moziban zárult, ahol a Kívánság (Wish) című filmet nézte meg a jókedvű siserehad.

Az egyesület ezúttal is köszönetet mond támogatóinak, többek között a Félegyházi Pékségnek, a Fornettinek, a P&P Pékárú Kft-nek, a Móra Ferenc Művelődési Központnak és a Petőfi mozinak, valamint minden segítőnek, aki bármilyen módon hozzájárult a nagycsaládosoknak szervezett élménydús
naphoz.

Fotó: Fantoly Márton, V. B. 
               

Kövessen minket a Facebookon is!