Dr. Ónodi Izabella 2024. február 22. 14:00

Gyöngyöt fűztek az Idősek Klubjában is

Képgaléria
Gyöngyöt fűztek az Idősek Klubjában is
Folytatódott városunkban a Samu Mónika népi ékszerkészítő által vezetett gyöngyfűző foglalkozás február 21-én, a Tóth Kálmán utcai Idősek Klubjában. Az esemény létrehozója dr. Ónodi Izabella önkormányzati képviselő asszony, főtámogatója pedig a Dél-100 Kft. és Fekete Krisztina.

Buri Tünde vezető gondozó elmondta, hogy nagyon örültek a kezdeményezésnek, hiszen a klubtagok nagyon szeretik ezeket az elfoglaltságokat. Előzetesen bejelentették az időpontot és önkéntes alapon bárki
csatlakozhatott az eseményhez. Hozzátette: ha igény mutatkozik rá, a jövőben is szívesen szerveznek hasonlót.

Dr. Ónodi Izabellától megtudtuk, hogy eredetileg is több alkalomra terveztek, amikor elindították a programot. Ahogyan az előzőekben, most is egy kétsoros, diszkrét gyöngysort fűztek az asszonyok. Nagy szeretettel fogadták eddig a kezdeményezést, sőt közösségi oldalakon is megkeresik a képviselő asszonyt,
hogy csatlakozhatnak-e valamelyik időpontban. Végezetül elmondta, hogy többek között azért is nagyon pozitív hatásúak ezek a találkozások, hiszen neki is lehetősége van a megjelentekkel beszélgetni. Minden esetben nagyon jó hangulatban, sok kedves történet felelevenítése mellett zajlik a tevékenység, ahol a legtöbbször a család és a gyermekek a beszédtéma.

Z. A. 
          

Kövessen minket a Facebookon is!