Helyi hírek 2024. április 19. 17:00

Újabb Balázs Árpád AMI – Batthyány iskolás diák sikere

Újabb Balázs Árpád AMI – Batthyány iskolás diák sikere
Ezüst minősítést szerzett Juhász Eszter, a Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola hegedűs növendéke, a Batthyány Lajos Általános Iskola 4.z osztályos tanulója a hétfőn, a Fesztivál Akadémia által megrendezett II. Halász Ferenc Országjáró Tehetségkutató versenyen. Az eseménynek a szegedi Király-König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola adott otthont. Ezen kívül 2 koncertjegyet is kapott ajándékba, valamint egy mesterkurzus-lehetőséget.

Köszönet a rangos zsűritagoknak, Kokas Katalin és Petőfi Erika hasznos és szeretetteljes értékeléséért. Zongorán közreműködött Pusker Imre, felkészítő tanár Szeriné Biró Ágnes. Szívből gratulálunk, köszönjük a család támogatását is.Szeriné Biró Ágnes
batthyanysuli.hu

             

Kövessen minket a Facebookon is!