Helyi hírek 2024. június 9. 15:00

A Sarlós Boldogasszony Főplébánia hírei

A Sarlós Boldogasszony Főplébánia hírei
Évközi 10. vasárnap – 2024. június 9.

1. A hét ünnepei: kedden Szent Barnabás apostol, csütörtökön Páduai Szent Antal áldozópap és egyháztanító, szombaton pedig Árpád-házi Boldog Jolán emléknapja lesz.

2. Hétfőn a tanév utolsó Bibliaórája lesz 17.30-kor a közösségi házban. Szeretettel várják a testvéreket.

3. Az imádság évében különösen is fontos, hogy több időt szenteljünk az Úrnak, így júniusban minden esti szentmise előtt fél 6-tól a Jézus szíve litániát imádkozzák, amit a héten a családokért és a gyermekekért ajánlanak fel. Várják a testvéreket közös imádságra.

4. Június 12-én, szerdán délután 17.30-kor a városi könyvtárban „Az istenhit szerepe az ember életében” címmel kerekasztal-beszélgetés lesz Hatvani Zsófia református lelkésszel és Geszler Péter atyával. Részletek a templomi hirdetőtáblán.

5. Június 13-án, csütörtökön Fatimai napot tartanak, déli 12 órakor ünnepi szentmisét mutatnak be családokért és a Fatimai szűz tiszteletére. Előtte fél 12-től a rózsafüzért imádkozzák. A Mária Tisztelők Köre ezen a napon 18 órára várja a testvéreket közös imádságra a Mártírok u. 7. szám alá.
             

Kövessen minket a Facebookon is!