Helyi hírek 2024. június 9. 07:55

Ma választunk – Ön se maradjon otthon!

Képgaléria
Ma választunk – Ön se maradjon otthon!
Ma reggel 6 órakor rendben elindult a szavazás Kiskunfélegyháza 31 szavazókörében.

Mint ismert, ezúttal közös eljárásban választjuk meg az európai parlamenti képviselőket, az önkormányzati képviselőket és polgármestereket, a nemzetiségi önkormányzatok képviselőit, valamint voksolunk a Bács-Kiskun vármegyei listára is.

A mozgásukban, vagy egészségügyi állapotuk miatt akadályoztatott állampolgárok a választás napján 12.00 óráig igényelhetnek mozgóurnát az illetékes szavazatszámláló bizottságnál. Őket a szavazatszámláló bizottság két tagja fogja felkeresni a megjelölt címen, és leadhatják a szavazatukat.

A választókat 19 óráig várják a szavazókörökben. Az átjelentkezés útján szavazók a 12. szavazókörben adhatják le szavazatukat.   

A nap folyamán folyamatosan frissítjük hírünket a részeredményekkel.

Fotó: Fantoly Márton
 

Kövessen minket a Facebookon is!