Helyi hírek 2015. február 1. 17:00

Családi vetélkedő a Darvasban

Képgaléria
Családi vetélkedő a Darvasban
Már 19. alkalommal gyűltek össze a családok január 24-én a Darvas József Általános Iskolában a hagyományos Családi Vetélkedőre.


A játékos feladatokat ezúttal a MESE témaköréből válogatták össze az alsó tagozatos nevelők. A hangulatos délutánon a család apraját-nagyját megmozgatták: volt puzzle-összerakás, mese-zene felismerés.

Az apukák szívhez szóló meghívóval hívták meg kedvesüket egy nagyszerű képzeletbeli bálba. Az anyukák borsót és lencsét válogattak 21. századi Hamupipőkeként. A gyerekek hétmérföldes csizmában indultak megetetni a sárkányt. A vetélkedőt egy vidám és mozgalmas "Családi perpatvar" játék zárta.

A jókedvű vetélkedésben természetesen mindenki győztesként szerepelt. A helyi vállalkozók és a képviselő-testületből néhányan társasjátékokat ajánlottak fel a résztvevő családoknak. A szülők és gyerekek elégedetten fogyasztották el a kis uzsonnát, melyet szintén vállalkozók biztosítottak.

A Darvas iskola alsós tantestülete ismét bebizonyította, hogy egy hideg téli délutánon is jó együtt lenni!

 

Kövessen minket a Facebookon is!