Program 2015. március 19. 19:00

Új képek, új keretben

Új képek, új keretben
Rádi András, kiskunfélegyházi festőművésznek nyílik kiállítása március 20-án, pénteken 17 órakor a Szakmaközi Művelődési Házban. A tárlatot Rácz Lászlóné rajztanár nyitja meg. Közreműködik Zsirmik István és Izsók Kata. A kiállítás április 20-ig látogatható.

Rádi András 1937-ben született Kiskunfélegyházán. A Móra Ferenc Gimnáziumban érettségizett, később kirakatrendező és dekoratőr szakmát tanult.Alapító tagja a Holló László Képzőművész Körnek. Rendszeresen részt vesz közös kiállításokon, valamint az Országos Képző- és Iparművészeti Társaság tárlatain.

Első önálló szereplése 1989-ben volt, ezt követően évről évre rendezett kiállításokat Kiskunfélegyházán és a környező településeken. Képeivel bemutatkozott Franciaországban és Németországban is.

Festészete témáját többnyire az Alföld tanyavilága adja.


 

Kövessen minket a Facebookon is!