Sport 2015. április 14. 09:35

Leány tini és U12-es fiú kosártornát rendeztek a Jövő Bajnokai

Képgaléria
Leány tini és U12-es fiú kosártornát rendeztek a Jövő Bajnokai
Hazai fordulót tartott április 12-én a a Jövő Bajnokai DSE Kosárlabda Szakosztálya a Constantinum Sportcentrumban. A torna keretében elsőként a leány tini csapatok küzdöttek meg egymással. A Jövő Bajnokai DSE mellett a Mezőberényi KK és a Ceglédi EKK játékosai ragadnak labdát. A mezőberényiek a körmérkőzések során megnyerték mindkét mérkőzésüket, mögöttük a Jövő Bajnokai végeztek a második helyen. Ezt követően az U12-es fiú csapatok fordulójára kerül sor a Jövő Bajnokai DSE, a Nagykőrösi Sólymok és a Vásárhelyi Kosársuli szereplésével. A Jövő Bajnokai két fölényes győzelmet elérve az első helyen zártak.

Jövő Bajnokai Kupa – fiú és leány kosárlabda torna

Ideje: 2015. április 12. ( vasárnap )

Helye: Constantinum Intézmény Sportcsarnoka,

 

Eredmények:

 

Leány Tini meccsek: /2002-es és fiatalabbak/

Jövő Bajnokai DSE – Mezőberényi KK 42 : 65

Mezőberényi KK – Ceglédi EKK 65 : 43

Ceglédi EKK – Jövő Bajnokai DSE 53: 57

 

Végeredmény:

1. Mezőberényi KK

2. Jövő Bajnokai DSE

3. Ceglédi EKK

 

Fiú U12-es meccsek:

Jövő Bajnokai DSE – Nagykőrösi Sólymok 71 : 32

Nagykőrösi Sólymok – Vásárhelyi Szuperkobrák 40 : 58

Vásárhelyi Kosársuli – Jövő Bajnokai DSE 34 : 88

 

Végeredmény:

1. Jövő Bajnokai DSE

2. Vásárhelyi Szuperkobrák

3. Nagykőrösi Sólymok

 

Edző: Simon Zoltán, Rádi Dezső

Kövessen minket a Facebookon is!