Sport 2015. augusztus 8. 18:45

Napi két edzéssel készülnek az asztalitenisz táborban

Képgaléria
Napi két edzéssel készülnek az asztalitenisz táborban
Augusztus 7-én hivatalosan is megnyitották a hagyományos nemzetközi asztalitenisz tábort Kiskunfélegyházán, a Kész Arénában. Az augusztus 15-ig tartó táborban a 2003-2005 között született tehetséges fiatalok vesznek részt. Közel 40 hazai és 30 külföldi újonc tanulhat a legjobb edzőktől.

A megnyitón Karsai Ferenc, a rendezvény fővédnöke, a Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola vezetője ismertette a 9 napos programot. A gyermekek 30 asztalnál készülhetnek. Tréningeket 9:30-tól 12 óráig, 15:30-tól 18 óráig tartanak. Augsztus 12-én szerdán az ifjoncok városnéző kiránduláson vesznek részt. 

A tábor célja a tehetségek felfedezése, a játékosok képességeinek fejlesztése.

 

 

 

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!