Dr. Ónodi Izabella 2016. január 18. 07:30

A Magyar Kultúra Napja

A Magyar Kultúra Napja
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Móra Ferenc Művelődési Központ, és a Petőfi Sándor Városi Könyvtár szeretettel hív mindenkit a Magyar Kultúra Napja alkalmából szervezett rendezvényeire.

Program

Január 21., csütörtök 17 óra - Hattyúház

Imre álma címmel kiállítás nyílik Makovecz Imre (1935-2011) Kossuth-díjas magyar építész rajzaiból. A kiállítást megnyitja: dr. Gubcsi Lajos, a Magyar Művészetért Díj kuratóriumának elnöke. Köszöntőt mond dr. Ónodi Izabella, a Művelődési és Szociális Bizottság elnöke. Közreműködik: Varga Katalin, a Credo együttes tagja.
 

Január 22., péntek 14 óra - Hattyúház

A magyar kultúra napja alkalmából Himnuszmondó verseny - a városi könyvtár és a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület szervezésében - középiskolás tanulók számára a Himnusz születésnapján.
 

Január 22., péntek 17 óra – Művelődési Központ

Ünnepi műsor a magyar kultúra napja alkalmából. Közreműködik: Meister Éva, Magyar Művészetért Díjas színművésznő, a Félegyházi Táncszínház Kulturális Egyesület, a kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és AMI kicsinyek kórusa.

 

Kövessen minket a Facebookon is!