Sport 2016. május 14. 09:55

Több mint 40 fő ragadott horgászbotot

Képgaléria
Több mint 40 fő ragadott horgászbotot
Maximális létszámmal, a tó adottságait kihasználva 41 fő részvételével rendezte meg a Kiskunsági Sporthorgász Egyesület a hagyományos egyéni versenyét május 14-én. Jó hangulatban dudaszóra gyülekeztek a pecások, akiket Dienes Károly titkár és Forgó István egyesületi elnök köszöntött. A versenyre Kiskunság Horgászegyesületi tagok nevezhettek, a szabályok szerint egy bottal, úszós készséggel, egy darab egyágú horoggal. Forgó István a horgászszabályok betartása mellett a környezet megóvására, a tisztaság megőrzésére hívta fel a figyelmet. A versenyzők a sorsolást megelőzően két nemrég elhunyt társukról is megemlékeztek. A megmérettetést ezúttal is haltelepítés előzte meg, jó fogásra lehetett számítani.

Az eredményekről hamarosan beszámolunk.

 

G. Z.

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!