Sport 2016. május 23. 15:30

Ifjú kosárpalánták játszottak

Képgaléria
Ifjú kosárpalánták játszottak
Május 20-án a Constantinum Sportcentrumban rendezték meg a Kosárpalánta program kelet-magyarországi játékos napját, aminek szervezője Rádi Dezső testnevelő. Mintegy 200 óvodás és általános iskolás gyerek vett részt a rendezvényen, akik közül nagyon sokan a szomszédos megyékből érkeztek. A program célja a gyerekek sportolási lehetőségének biztosítása, valamint a kosárlabda népszerűsítése.

A programban résztvevő óvodák és általános iskolák rengeteg eszközt kapnak a megvalósításhoz, a gyerekek pedig saját mezt, pólót, tornazsákot, ivókulacsot és más egyéb apróságot. Bács-Kiskun megyében egyedüliként Félegyházán sikerült csatlakoznia két óvodának és iskolának, ahol folyamatosan indulnak csoportok már második éve, felmenő rendszerben. 

Rádi Dezső testnevelő

 

Kövessen minket a Facebookon is!