Dr. Ónodi Izabella 2016. november 26. 07:30

Hamarosan megnyílik a mézeskalács meseváros kiállítás

Hamarosan megnyílik a mézeskalács meseváros kiállítás
A mézeskalács meseváros kiállítást dr. Ónodi Izabella önkormányzati képviselő, a Művelődési- és Szociális Bizottság elnöke nyitja meg december 3-án, szombaton 15 órakor a Kiskun Múzeumban. Műsorral közreműködnek a Móra Ferenc Utcai Óvoda gyermekei. December 10-én, szombaton, 10 és 12 óra között kézműves foglalkozásra várják a gyermekeket.

Tombolák húzása:

December 17-én, 17.30-kor a városháza előtt, a negyedik adventi gyertyagyújtást követően, ahol a karácsonyi mézeskalács meseváros házikóit sorsolják ki, amelyeket a nyertesek magukkal vihetnek karácsonyfájuk alá.

Tombolák december 3-a és 17-e között vásárolhatók az alábbi helyszíneken:

Kiskun Múzeum, Petőfi Sándor Városi Könyvtár, Móra Ferenc Művelődési Központ, Tourinform Iroda és a városházánál a negyedik adventi gyertyagyújtás előtt.

A tombolaárusításból befolyt összeget a következő jótékonysági célokra fordítják:

Fejlesztő és szabadidős játékok vásárlására a KAPOCS Szociális, Gyermekvédelmi és Egészségmegőrző Intézet és a Kiskunfélegyházi Napközi Otthonos Óvoda Móra Utcai Óvodájában lévő gyermekek számára, valamint népi játékok vásárlására a múzeumi játszóház programjaihoz.

A kiállítás december 3-ától 17-éig látogatható a Kiskun Múzeumban, hétfőtől - péntekig  9 és 18 óra,
szombat - vasárnap 10 és 17 óra között.


Fotó: archív
 

Kövessen minket a Facebookon is!