Program 2017. február 9. 08:30

Kerékpárral a világ körül

Kerékpárral a világ körül
Harkányi Árpád és Zárug Zita: Kerékpárral a világ körül - 40 ezer kilométer, 4 év, 46 ország érdekességei és tanulságai című előadására kerül sor február 9-én, csütörtökön 17 órakor a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban. A földrajzi szabadegyetemi sorozat újabb előadásán bevezetőt mond Bense Zoltán földrajztanár, hegymászó. A rendezvény támogatója a Nemzeti Kulturális Alap.


"Hogy kik vagyunk? Egy hétköznapi pár: Zita és Árpi, akiknek volt egy nem hétköznapi ötlete, és megvalósították azt. A leánykérés és az álom, az ötlet kibontakozása ugyanazon a nyáron történt, 2010-ben. Egymást felüllicitálva ötleteltünk egy leendő nagy utazás állomásairól, majd jött az ötlet, hogy kerékpárral utazzunk..." - írják magukról a jaratlanutakon.hu oldalon. 


 

Kövessen minket a Facebookon is!