Program 2017. február 24. 08:30

Télűző farsangi mulatság

Képgaléria
Télűző farsangi mulatság
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel várja a város apraját-nagyját hagyományőrző télűző farsangi mulatságára február 25-én, szombaton 16 órától. Lesz jelmezes felvonulás a Kossuth utcán, kézműves foglalkozások, farsangi népi játékok, aprók tánca, farsangi fánk kóstolás, Télboszorka égetés a Petőfi téren, felnőtt tánctanítás és táncház. Muzsikál: Rozsdamaró Együttes. A rendezvény programjai ingyenesen látogathatók, a szervezők a műsorváltozás jogát fenntartják.


Program:

16.00 Jelmezes felvonulás a Kossuth Lajos utcán a Kossuth ABC-től a művelődési központig a Szélkakas Társulattal (gyülekező a Kossuth ABC-nél, 15.45-től)

16.30 Télboszorka-készítés, kézműves foglalkozások

17.00 Farsangi népi játékok, Aprók Tánca, farsangi fánk kóstolás

18.00 Télboszorka-égetés a Petőfi téren síppal, dobbal, tűzzsonglőrökkel

19.00 Táncház – táncot tanít kicsiknek és nagyoknak Tarjányiné Manninger Lencsi és Kátai Tibor, muzsikál a Rozsdamaró Zenekar
Helyszín: Móra Ferenc Művelődési Központ (Kiskunfélegyháza, Petőfi tér 1.)
 

Kövessen minket a Facebookon is!