Program 2017. február 16. 08:30

Filmklub a Házasság Hete programsorozat keretében

Filmklub a Házasság Hete programsorozat keretében
Folytatódik a Filmklub, ezúttal a Házasság Hete programsorozat keretében. Február 17-én, pénteken 19 órától vetítik a 2006-ban készült Színes fátyol című kínai-amerikai romantikus drámát. Köszöntőt mond Hostyánszki Péter baptista lelkész. A vetítés ezúttal is ingyenes.


A középosztálybeli orvos, Walter és az elkényeztetett, felsőosztálybeli Kitty házassága elhibázott döntés volt. Kitty, férje munkája miatt, londoni életét hátrahagyva Sanghajba költözik, ahol rátalál a szerelem a helyi konzul személyében. Miután Walter felfedezi hűtlenségét, büntetésképpen a kolera által legsúlyosabban érintett területen fogad el egy állást, és ragaszkodik hozzá, hogy Kitty is vele tartson. Az utazás a gyönyörű távoli kínai faluba és az ott megélt szörnyűségek értelmet és célt adnak elveszettnek hitt kapcsolatuknak - írja a történetről a port.hu.
 

Kövessen minket a Facebookon is!