Dr. Ónodi Izabella 2014. június 13. 13:12

Diákok a Parlamentben

Képgaléria
Diákok a Parlamentben
A Sorsocskák Alapítvány márciusi történelmi vetélkedőjének résztvevő diákjait, felkészítő tanárait és az alapítvány vezetőségét látta vendégül a Parlamentben Lezsák Sándor országgyűlési képviselő, az Országgyűlés alelnöke, a történelmi vetélkedő fővédnöke.

A diákok bejárhatták az Országház nevezetes termeit, a köztársasági elnök páholyát, megtekintették a Szent Koronát és betekintést nyerhettek az alelnök úr irodájába is. A csapatot látogatása végén kiadós ebéd fogadta a parlamenti étteremben szintén Lezsák Sándor jóvoltából.

A harminc diák, hat felkészítő tanár és az alapítványi vezetők buszos utazását Csányi József, a Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület elnökének támogatása tette lehetővé. A kirándulás Horváth Gábor önkormányzati képviselő főszervezésében jött létre.

A Sorsocskák alapítvány tisztelettel köszöni a diákok nevében is mindenki segítségét és támogatását a remek és tartalmas látogatáshoz.

Ónodi Árpád Sorsocskák Alapítvány

Kövessen minket a Facebookon is!