Tiszaalpár 2023. július 26. 18:00

Ismét lovasnap lesz Tiszaalpáron

Ismét lovasnap lesz Tiszaalpáron
A Bársony Lovasudvar és az Egészséges Bács-Kiskunért csapata már harmadik alkalommal szervezi meg a méltán népszerű nyári lovasnapját.

Borítókép: Bársony Lovasudvar

Az előző két évben is már hatalmas érdeklődés mellett rendezték meg Tiszaalpáron a családi lovasnapot. A házigazda Bársony Lovasudvar ( Petőfi Sándor utca vége) július 30-án, vasárnap 16 órától várja a kilátogatókat színes programokkal. Természetesen most is a lovak játsszák majd a főszerepet, így például a lovaskocsikázás mellett lovaglás illetve tanya exatlon is található a palettán, és mivel idén is a családoké a főszerep, a kicsiktől a nagyokig többek között ugrálóvár, rodeóbika, csillámtetoválás és arcfestés is várja az érdeklődőket. Az Egészséges Bács-Kiskunért csapata most is rengeteg ajándékkal várja a résztvevőket a sátrainál.Az eseményre és az ajándékokért regisztrálni ITT vagy a plakáton lévő QR kód beolvasásával lehet.
              

Kövessen minket a Facebookon is!