Helyi hírek 2024. június 9. 09:45

A Szent István Templom hírei

A Szent István Templom hírei
Évközi 10. vasárnap – 2024. június 9.

1. Most vasárnap délután 5 órakor kezdődik a Rózsafüzér Társulat találkozója.

2. Június Jézus szíve engesztelő hónapja, ezért péntekenként az esti szentmise előtt ½ 6-tól Jézus szíve litániát tartanak.

3. Június 15-én, szombaton egynapos ingyenes kirándulást szerveznek hittanosoknak Petőfiszállás–Pálosszentkútra. Az autóbusz reggel 9 órakor indul a plébánia elől. Ellátásról mindenki maga gondoskodjon.

4. Június 16-án, jövő vasárnap a 9 órakor kezdődő szentmisében tartják a hittanosok év végi hálaadását.

5. Június 23-án, vasárnap az esti mise után 19 órakor Bednarik Anasztázia orgonaművész, a váci konzervatórium és az Apor Vilmos Főiskola orgonatanára ad hangversenyt. A rendezvény ingyenes, de adományokat a templom javára szeretettel elfogadnak.
                 

Kövessen minket a Facebookon is!