Dr. Ónodi Izabella 2015. április 3. 10:30

Csendes csodák a költészet napján

Csendes csodák a költészet napján
A Petőfi Sándor Városi Könyvtár szeretettel hív mindenkit a költészet napja alkalmából rendezendő, Csendes csodák című Reményik Sándor verses irodalmi estre és emléktábla-avatóra. A rendezvényre április 9-én, csütörtökön 17 órakor kerül sor a Hattyúházban.

Az est háziasszonya Löwey Lilla irodalmi szerkesztő, szövegíró.

Bevezetőt mond Gajdics Ottó újságíró.

Közreműködik Soós Andrea előadóművész, a Lánchíd Rádió szerkesztő-műsorvezetője.

Az est után emléktábla-avatásra kerül sor a Hattyúház udvarán. Avatóbeszédet mond dr. Ónodi Izabella, a Művelődési és Szociális Bizottság elnöke. Reményik verset szaval Mező Gábor. A táblát leleplezi dr. Tarjányi József és Kollár László.


 

Kövessen minket a Facebookon is!