Dr. Ónodi Izabella 2015. június 1. 07:30

Ahol a zene kezdődik!

Képgaléria
Ahol a zene kezdődik!
A Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár "hangszersímogatót" és hangszerbemutatót tartott vasárnap Kiskunfélegyházán a Városi Gyermeknapon. Az új kezdeményezés rendkívül sikeresnek bizonyult.

Folyamatosan érkeztek az apró és nagyobbacska jelentkezők, hogy kezükbe vehessenek egy brácsát, megnyomhassák a harmonika billentyűit vagy éppen püfölhessék a dobfelszerelést. Sok gyermeknek most adódott meg a lehetőség először, hogy hangszereket próbálhasson ki, néhány szülő pedig most tudta meg, hogy gyermekének jó ritmusérzéke és tehetsége van a zenetanuláshoz. A kis növendékjelölteket tárt karokkal várja a zeneiskola, a Rocktár oktatóterme és a zenei táborok. Az első lépés megtörtént, most a szülők jönnek!

Tisztelettel köszönjük Manninger Lencsi és Kisgyőri Krisztián népzenészeknek a hangulatos segítséget a rendezvényen.
 

Dr. Ónodi Izabella
Sorsocskák Alapítvány


 

Kövessen minket a Facebookon is!