Dr. Ónodi Izabella 2016. március 15. 12:00

Búza-kenyér-élet

Búza-kenyér-élet
A Kiskun Múzeum meghív minden érdeklődőt a Búza-Kenyér-Élet - a búza útja a földtől az asztalig a Duna-Tisza közén egykor... és ma, avagy kiállítással a fenntartható fejlődésért - című vándorkiállítás megnyitójára március 18-án, pénteken 11 órára.

A megjelenteket dr. Ónodi Izabella, a Művelődési és Szociális Bizottság elnöke köszönti. A kiállítást dr. Lantos Csaba, a szegedi Gabonakutató Nonprofit Közhasznú Kft. tudományos munkatársa nyitja meg. A kiállítást Szabóné Bognár Anikó és Dr. Tombáczné dr. Végh Katalin, a kiállítás kurátorai mutatják be. Társkurátor: Merinu Éva.

Klarinéton közreműködik Benedek–Tein Edina felkészítő tanár és Trombitás Emese, a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola növendéke.

A kiállítás június 30-áig látogatható a Kiskun Múzeumban.

 

Kövessen minket a Facebookon is!