Dr. Ónodi Izabella 2016. június 4. 15:37

Juniális a Kossuthvárosban

Képgaléria
Juniális a Kossuthvárosban
Egy év kimaradt, de idén ismét megrendezték a kossuthvárosiak juniálisát. Dr. Kiss Ákos Csaba és dr. Ónodi Izabella önkormányzati képviselők programokban gazdag napot szerveztek a körzetükben élők segítségével és támogatásával június 4-én. Volt itt minden. A színpadon ének és tánc, a szabadtéren légvár, arcfestés, kutyabemutató, vidámpark és még számos kikapcsolódási lehetőség.

Miközben a felnőttek és gyermekeik a játékkal, szórakozással múlatták az időt, az amatőr mesterszakácsok a bográcsok körül tüsténkedtek, hogy a kellemes fáradtság után mindenkinek jusson néhány finom falat. A juniális megrendezését lakossági fórumon is kérték az itt élők. Kiderült, hogy nem véletlenül. A rendezvényre sokan kilátogattak. A játék, a szórakozás mellett persze jutott idő a barátkozásra, és a napi események, teendők megbeszélésére is.

s. r.

 

Kövessen minket a Facebookon is!