Bajnok lett a Kiskunfélegyházi HTK

2014. június 7. 20:54

Magabiztos játékkal, fölényes, 6-1-es győzelmet ért el Kecelen, így megnyerte a bajnoki címet a megyei I. osztályban szereplő Kiskunfélegyházi HTK. A félegyháziak népes szurkolótábor előtt ünnepelték meg az aranyérmet. A nagyszerű tavaszt produkáló csapat egy ponttal előzte meg a rivális Híd SC-t. Összességében megérdemelten lett első.

A tánc az élete

2014. június 3. 09:30

Aranyéremmel tért haza a Kiskunhalasi Néptánc Együttes szólótáncosoknak meghirdetett versenyéről Keserű Benedek. A Padkaporos Táncegyüttes fiatal reménysége nagyecsedi magyar verbunkjával nyerte el a közönség és a zsűri elismerését.

Pénteken kezdődik a III. Tősfeszt!

2014. június 24. 09:00

Harmadik alkalommal rendezi meg a Plain-Rock Egyesület a térségben egyedülálló, kizárólag élőzenei strandfesztiválját, ahol a közönség akár a medencéből is hallgathatja kedvencei koncertjét a Tősfürdőben július 25-én és 26-án.

Nem dőlt el a bajnoki cím sorsa

2014. május 31. 19:21

Megszakadt a Kiskunfélegyházi HTK győzelmi-sorozata a megyei I. osztályú bajnokság utolsó előtti fordulójában. A bajnoki éllovas félegyháziak a kalocsai csapattal szemben veszítettek váratlanul pontokat, amivel nyílttá tették a bajnoki véghajrát. Előnyük ugyanis egy pontra olvadt a második helyezett Híd SC-vel szemben. A végig szervezetten játszó kalocsaiak rászolgáltak az egy pontra.

Befejeződött a vízilabda bajnokság

2014. május 31. 12:37

Május 31-én zárult le a serdülő korosztály Vidék Bajnoksága, melynek utolsó fordulóját a félegyházi strandon bonyolították le. A Kiskunfélegyházi Vízilabda Sport Egyesület az utolsó körben egy győzelmet szerzett, valamint egy elmaradt találkozóját is megnyerte. Ezzel a félegyháziak csoportjukban az ötödik helyen végeztek.

Dobozom, dobozom, mondd meg nékem...

2014. május 24. 21:00

Kicsik és nagyok, profik és amatőrök egyaránt ecsetet ragadtak a Holló László Képzőművész Kör nyitott napján. A rögtönzött „képzőművészeti parkban” voltak akik az alkotásra, mások a pihenésre szánták az időt.

Pezsgővel locsolták meg a Honvéd pályát

2014. május 24. 20:02

Győzelemmel, és veretlenül fejezte be a megyei III. osztályú bajnokságot a Kiskunfélegyházi HTK II. Az együttes már korábban bebiztosította a bajnoki címét és az utolsó fordulóban a Bócsa legyőzése sem jelentett akadályt. A csapat tagjai a mérkőzést követően a bajnoki címért járó érmeket és a trófeát is átvehették.

Nagyot birkóztak a Kiskun Kupáért

2014. május 24. 16:44

Új helyszínen /városi sportcsarnokban/, de a megszokott színvonalon rendezték meg május 24-én a Kiskun Kupa, id. Besze László Birkózó Emlékversenyt. A tornára összesen 29 csapat nevezett, akiknek 199 versenyzője lépett szőnyegre.