Felújítják a Termál Bisztró külső részét

2017. június 16. 16:30

A Félegyházi Termál Parkfürdő vezetősége tájékoztatja vendégeit, hogy megkezdi a Termál Bisztró kültéri részének térkövezését. A munkálatok előreláthatólag június 19-étől július 7-éig tartanak. Ez idő alatt is fogadja vendégeit a Termál Bisztró, azonban kérik, hogy figyeljék az aktuális kiírásokat, tereléseket.

Árverési hirdetmények

2017. május 27. 12:30

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata bérbe adja, illetve értékesíti az alábbi ingatlanokat. Érdeklődni: a polgármesteri hivatal (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.) Vagyonhasznosítási Osztály, II. em. 71., valamint a www.kiskunfelegyhaza.hu. oldalon lehet.

Pályázati felhívás - Óvodavezető

2017. május 4. 08:30

Pályázatot hirdet Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. paragrafusa alapján a Kiskunfélegyházi Napköziotthonos Óvoda óvodavezető (magasabb vezető) beosztás ellátására.

Pályázat vállalkozások, gazdálkodók részére

2017. május 13. 09:30

A Kiskunfélegyházi Vállalkozókat Támogató Közalapítvány nyilvános pályázatot hirdet Kiskunfélegyháza közigazgatási területén belüli székhellyel rendelkező egyéni vállalkozók, társas vállalkozások, mezőgazdasági gazdálkodók részére. Célja elsődlegesen munkahelyteremtő, foglalkoztatást elősegítő beruházások, eszközbeszerzések-forgóeszköz beszerzések támogatása.

Árverési hirdetmény

2017. március 25. 15:15

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata árverésen értékesíti az alábbi ingatlant. Érdeklődni: a polgármesteri hivatal (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.) Vagyonhasznosítási Osztály, II. em. 71., valamint a www.kiskunfelegyhaza.hu. oldalon lehet.

Árverési hirdetmény

2017. február 21. 10:15

A Kiskunfélegyházi Városgazdálkodási Intézmény (6100 Kiskunfélegyháza, Petőfi tér 8.) árverésen értékesíti a tulajdonában lévő Felszerelhető sószóró – műtrágyaszóró – (tartozékok: kardántengely, feszítőorsó, évjárat: 2008.) eszközt.