Árverési hirdetmény

2020. október 22. 16:30

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Kazinczy utca 1. szám alatti 64 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

Állásajánlat

2020. október 20. 17:00

Felvételt hirdet temetkezési szertartó munkakör betöltésére a Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. „B” kategóriás jogosítvány előnyt jelent. Fiatal munkavállalók jelentkezését is várják. Bővebb felvilágosítást munkanapokon 8 és 16 óra között Tigyi Márton műszaki igazgató nyújt a 06-70-321-0576-os telefonszámon.

Bursa Hungarica pályázati felhívás

2020. október 14. 10:00

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata csatlakozott a hátrányos szociális helyzetű felsőoktatási hallgatók, illetőleg felsőoktatási tanulmányokat kezdeni kívánó fiatalok támogatására létrehozott Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjrendszer 2021. évi fordulójához. Az Emberi Erőforrások Minisztériumával együttműködve, nyílt pályázat keretében meghirdeti a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázatot a felsőoktatási hallgatók számára a 2020/2021. tanév második és a 2021/2022. tanév első félévére vonatkozóan (BURSA-2021A), illetve a felsőoktatási tanulmányokat kezdeni kívánó fiatalok számára (BURSA-2021B).

Árverési hirdetmény

2020. szeptember 30. 09:00

Tájékoztató a Kiskunfélegyháza, Asztalos János utca 26/7. szám alatti 42 négyzetméter alapterületű nem lakás célú helyiség (garázs) bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

Őszi szünidei étkeztetés

2020. szeptember 30. 08:00

Déli meleg főétkezést kínál 5 hónapos kortól Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata szünidei gyermekétkeztetés keretében az őszi szünet munkanapjaira a hátrányos, halmozottan hátrányos helyzetű rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő, kiskunfélegyházi lakóhellyel rendelkező kiskorú gyerekek részére.

Visszafizeti a szolgáltató a túlfizetést

2020. október 8. 10:00

A Félegyházi Fejlesztési Nonprofit Kft. tájékoztatja fogyasztóit, hogy a társaság elkészítette a 2019-2020 fűtési időszakra vonatkozó elszámoló számlákat. Ezeket a fogyasztók által részszámlákban megfizetett, illetve a ténylegesen felhasznált mennyiségek alapján állították ki.

Pályázati felhívás orvostanhallgatók helyi ösztöndíj támogatására

2020. szeptember 24. 14:00

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzat Képviselő-testületének Művelődési és Szociális Bizottsága az orvostanhallgatók helyi ösztöndíj támogatásáról szóló 28/2018.(X.29.) önkormányzati rendelet alapján pályázatot hirdet az egészségügyi felsőfokú szakképzési rendszer keretében nappali tagozaton általános orvos szakon tanulmányokat folytató hallgatók számára.