Nyári diákmunkaprogram indul az önkormányzatnál

2020. június 24. 17:30

Országos munkaerő-piaci program indul Nyári diákmunka 2020 elnevezéssel. A központi program keretében lehetősége lesz Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatának és az önkormányzati fenntartású intézményeknek július 1. és augusztus 31. közötti időszakban 16-25 év közötti, nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal és kiskunfélegyházi lakó- vagy tartózkodási hellyel rendelkező diákok munkaviszonyban történő foglalkoztatására legfeljebb napi 6 órában a minimálbér időarányosan járó összegéért (bruttó 120 750 Ft/hó), többnyire könnyű fizikai munkára.

Nyári szünidei étkeztetés

2020. június 5. 17:00

Déli meleg főétkezést biztosít 5 hónapos kortól Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata június 16-ától szünidei gyermekétkeztetés keretében a nyári szünet munkanapjaira a hátrányos, halmozottan hátrányos helyzetű, rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő, kiskunfélegyházi lakóhellyel rendelkező kiskorú gyerekek részére.

Árverési hirdetmény

2020. május 31. 11:00

Tájékokoztató a Kiskunfélegyháza, Deák Ferenc utca 2. szám alatti 38 m2 alapterületű nem lakás célú helyiség bérleti jogának elnyerésére meghirdetett nyilvános árveréshez.

Álláslehetőségek a Constantinum intézményben

2020. május 11. 10:00

A Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium pályázatot hirdet az alábbi munkakörök betöltésére: testnevelő tanár, biológia szakos tanár (egyetemi végzettséggel), matematika szakos tanár (egyetemi végzettséggel), óvodapedagógus, élelmezésvezető, szakács.