Árverési hirdetmény

2018. szeptember 9. 16:30

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata árverésen értékesíti az alábbi ingatlant. Érdeklődni: a polgármesteri hivatal (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.) Vagyonhasznosítási Osztály, II. em. 71., valamint a www.kiskunfelegyhaza.hu. oldalon lehet.

2018. szeptember 1. 11:00

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata bérbe adja az alábbi ingatlanokat. Érdeklődni: a polgármesteri hivatal (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.) Vagyonhasznosítási Osztály, II. em. 71., valamint a www.kiskunfelegyhaza.hu. oldalon lehet.

Óvodai és iskolai szociális segítőt keresnek

2018. július 24. 07:30

Pályázatot hirdet óvodai és iskolai szociális segítő munkakör betöltésére a KAPOCS Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény - Kiskunfélegyháza a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján. A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, a foglalkoztatás jellege teljes munkaidő. A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, 6100 Kiskunfélegyháza, Hunyadi utca 6.

Pályázati felhívás

2020. február 22. 12:00

Kamatmentes hitel igényelhető, 3 millió forint összeghatárig maximum 36, illetve 18 havi törlesztéssel egyéni vállalkozók, társas vállalkozások, mezőgazdasági őstermelők részére. A pályázat benyújtásának határideje: február 26.

2018. június 27. 17:00

Árverési hirdetmény

2018. február 9. 08:30

2017. december 1. 16:00

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata bérbe adja az alábbi ingatlanokat. Érdeklődni a polgármesteri hivatal (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.) Vagyonhasznosítási Osztály, II. em. 71., valamint a www.kiskunfelegyhaza.hu. oldalon lehet.

Új helyre költözik az Allianz iroda

2017. október 2. 11:30

A kiskunfélegyházi Allianz Hungária Biztosító Iroda október 5-től új helyre költözik!  Cím: 6100 Kiskunfélegyháza, (kávézó és a Spar Áruház között, az ÁFÉSZ Székházzal szemben) Gorkij u. 4.