2015. augusztus 28. 14:40

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata pályázatot hirdet a Kiskunfélegyháza, Mártírok útja 2. szám alatti 173 m2 és 230 m2 (mindösszesen 403 m2) alapterületű, önkormányzati tulajdonban álló, üres üzlethelyiségek határozott időtartamú, együttes bérbevételére.

2015. július 16. 18:30

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata bérbe adja a következő ingatlanokat. Érdeklődni: a Polgármesteri Hivatal (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.) Vagyonhasznosítási Csoport II. em. 97., valamint www.kiskunfelegyhaza.hu. oldalon lehet.

2015. július 3. 14:40

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata értékesíteni kívánja a kiskunfélegyházi belterület 1717/24 helyrajzi számú 7866 négyzetméter nagyságú ingatlant, amelynek induló kikiáltási árát 42,9 millió forintban határozza meg.

2015. július 3. 14:20

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata értékesíteni kívánja a kiskunfélegyházi belterület 2088/1 helyrajzi számú 738 négyzetméter nagyságú ingatlant, amelynek induló kikiáltási árát 12 millió forintban határozza meg.

Önkormányzati ingatlanajánló

2015. április 20. 13:00

Az egyik legfrekventáltabb helyen lévő, kiadó önkormányzati üzlethelyiség a Mártírok útja 2. szám alatt, a polgármesteri hivatallal szemben található. Gyenes Attilával, a gazdasági bizottság elnökével, és dr. Tisóczki Tamással, a vagyonhasznosítási csoport vezetőjével vettük számba a 173 négyzetméteres, tavaly nyár óta üresen álló ingatlan adottságait.

Szemléletváltás az önkormányzati ingatlankezelésben

2015. március 4. 09:30

Új lendületet kapott az önkormányzati tulajdonú ingatlanok hasznosítása Félegyházán. Gyenes Attilát, a gazdasági bizottság elnökét arról a merőben új szemléletről kérdeztük, amitől azt várják, hogy a nem lakáscélú bérlemények újra részei lesznek a város gazdasági pezsgésének.